لوله‌ زهکش پی وی سی (PVC) پلیمرصنعت که در بخش محصولات لوله زهکش و انواع لوله زهکشی اشاره شد، برای تخلیه آب‌های اضافی در گلخانه‌ها، زمین‌های ورزشی، مزارع کشاورزی، ساختمان‌ها (زیر یا بغل فونداسیون) و هر مکانی که بر اثر بارندگی یا بالا آمدن آب‌های زیرزمینی باعث خرابی می‌شود می‌توان از لوله‌های زهکشی استفاده کرد.

لوله‌های زهکش PVC کلافی پلیمرصنعت در چهار سایز، لوله زهکش ۱۱۰ میلیمتر (۴ اینچ)، لوله زهکشی ۱۲۵ میلیمتر (۵ اینچ)، لوله زهکش ۱۶۰ میلیمتر (۶ اینچ) و لوله زهکشی ۲۰۰ میلیمتر (۸ اینچ) در سه حالت لوله زهکش ساده، لوله زهکشی نیمه مشبک و لوله زهکش تمام مشبک (شیاردار) ساده و الیاف دار به صورت رول‌ ۲۵، ۴۰ و ۱۰۰ متری عرضه میگردد.

انواع لوله PVC زهکشی

لوله‌ PVC زهکش ساده بدون شیار می‌باشد، و می‌توان به صورت ساده و الیاف دار از آن جهت انتقال سیالات استفاده کرد. طراحی لوله‌ نیمه مشبک PVC بصورتی است که فقط نیم دور از لوله دارای شیار‌ و به صورت ساده و الیاف دار عرضه می‌گردد.

لوله زهکش PVC تمام مشبک دور تا دور لوله دارای شیار است و همانند نوع دیگر آن ساده و الیاف دار نیز تولید میگردد. از آنجائیکه تمامی لوله‌های زهکشی اعم از لوله زهکش پلیکا، لوله زهکشی پی وی سی (PVC)، لوله زهکش پلی اتیلن (تک جداره) و لوله زهکشی کاروگیت (پلی اتیلن دوجداره) و دیگر لوله‌ها جهت استفاده و هدایت آب اضافی دارند و به صورت افقی جایگذاری و نصب میگردند، از این رو لوله تمام مشبک زهکشی با توجه به سابقه شرکت کارا تجهیز بیشترین کاربرد را در زهکشی‌های عمودی دارد.


محصولات مرتبط دیگر …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

keyboard_arrow_up